• Model: MICROSAMPLER

 • Ürün Açıklaması :

  MICROSAMPLER 10® cihazı endüstriyel atık sulardan, fabrika rögar ve menhollerinden, derelerden, su kanallarından ve her türlü tetkik edilmes gereken sıvılardan örnekler alabilen taşınabilir tip kompozit numune alma ünitesidir. Şarj edilebilir akü ve adaptör ile çalışabilen mikro işlemcili, akıllı tip elektronik kontrol ünitesi zamana göre numune almaya programlanabilir, çoklu veya tekli alım yapabilir ve dışarıdan gelen puls le çalışabilir yapıdadır.

  Özellikle açık alanda ve harici enerji beslemesi bulunmayan yerlerde kullanım için üretilmiştir. Temizlenebilir tip paslanmaz filtreli emiş hattı sayesinde atık su içerisindek parçacıkların pompaya ulaşarak özel hortuma hasar vermesi de engellenmiştir. Kolay Türkçe menü arayüzü ve tuş takımı sayesinde numune miktarı, numune alma aralıkları ve ilk numunenin ne zaman alınacağı kullanıcı tarafından programlanabilir. Alınan her numune sonrası pompa ters çalışarak emiş hortumunda kalmış suyu tahliye eder ve bir sonraki numune için hattın temiz kalmasını sağlar. Ters çalışma süresi emiş hortumu boyuna göre ayarlanabilir. Üzerinde standart olarak gelen seviye sivici sayesinde numune kabı dolduğunda ikaz vererek aşırı dolumu engeller. Bu esnada alarm çıkışı da verir.

  MICROSAMPLER 10® cihazı, ilk defa MICROLEVEL tarafından bulunarak geliştirilmiş ve kullanılmış olan akış ölçer sistem sayesinde emiş yüksekliği, hortum çapı ve hortum boyu girilmeksizin sadece istenen miktar girilerek numune almaya imkan tanıyan çok özel bir ölçüm sistemiyle donatılmıştır. Cihazın dış gövdesi darbelere ve hava şartlarına son derece dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Gerektiğinde kötü niyetli kişilerin açmaması için kilitlemeye uygundur. Çalışma şekli ve yapısı gereği dik konumda tutulmalıdır. Aşırı rüzgarda veya operatör hatası ile devrilmemesine dikkat edilmelidir. Aks taktirde numune kabı içerisindeki sıvı numune dökülür ve cihaz içinde kalıcı hasar bırakabilir.


  Teknik Özellikler

  Numune alma şekliKompozit
  Çalışma şekliZaman göre, akışa göre, manuel
  Emiş yüksekliği8 metre
  Numune kabı hacmi10 litre
  Emiş hortumu6m, filtreli 8x12mm PVC hortum
  Pompa / TüpPeristaltic tip / Norprene
  Besleme12V 7A akü ve adaptör ile
  Çalışma sıcaklığı0…70°C
  Numune alma aralığı1dk ile 24saat arası ayarlanabilir
  Numune miktarı10ml ile 100ml arası ayarlanabilir
  Soğutma DolabıOpsiyonel

   • SERTİFİKALAR
   • DÖKÜMANLAR