Diaphragm Seal Service

Süreç nasıl işliyor?

TANITIM FİLMİ Laboratuvar Ortamı

Nexis

Proses Ölçü ve Kontrol Cihazları

Onarım ve Yenileme Merkezi


Uzun ömürlü kullanım için diyaframlarınızı yenileyin!
Diyafram ayırıcılarının yenilenmesi, basınç ölçüm cihazını yeniden kullanabilme imkanı sunarak ekonomik bir çözüm sağlar. Yenilenen diyafram, yeni bir cihaz gibi çalışır ve %60'a kadar tasarruf sağlar. Bu işlem marka bağımsız olarak her cihaza uygulanabilir. Beraberinde Test ve Kalibrasyon Sertifikası ile teslim edilir. Proses şartlarınıza özel farklı materyal seçenekleri de mevcuttur. Yenilenmiş diyafram ayırıcılarımız yüksek kaliteli materyallerden üretilir ve proseslerinizde güvenle kullanabileceğiniz düşük maliyetli ve yüksek performanslı bir seçenek sunar.

Diyafram Montajı


Marka Bağımsız Diyafram Montaj Hizmeti!
Basınç ölçüm uygulamalarında diyafram ayrıcılar, proses ortamında oluşabilecek zararlı parçacıkları engelleyerek doğru ve güvenilir ölçümler sağlar. Nexis DSS olarak Endress, Rosemount, Siemens, ABB, Vega, Aplisens, Honeywell, Yokogawa gibi önde gelen markaların ürünlerine yeni diyafram takabilir veya arızalananları yenileyebiliriz. Diyafram ayırıcılarımız, işlem koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış ve Test ve Kalibrasyon Sertifikası ile teslim edilir. Uzun ömürlü kullanım için basınç sensörlerinizin güvenliğini Nexis Diaphragm Seal Service ile sağlayabilirsiniz.

Mühendislik ve Keşif


Arıza analizi ve özel çözümler için mühendislik hizmetimizle çalışın!
Diyafram ayırıcıların yenilenebilir özelliği, basınç ölçüm cihazlarınızın hızlı bir şekilde çalışır hale getirilmesine olanak sağlar. İşinizi kesintiye uğratmadan ekonomik bir çözüm elde edebilirsiniz. Uzman mühendislerimiz, 15 yıllık saha deneyimimiz ve prosesinize özel çözümlerimizle sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Ayrıca, farklı materyaller (Tantalum, Titanium, Hastelloy, PTFE vb.) ve proses bağlantısı (Clamp, Flange, Dişli vb.) seçeneklerimiz mevcuttur.

Test ve Kalibrasyon


Test ve Kalibrasyon
Doğru ölçüm sonuçlarına ulaşmak için düzenli olarak kontrollerin yapılması önemlidir. Nexis Diaphragm Seal Service olarak, diyafram ayırıcı sistemlerinizin bakım, onarım ve yeniden yapılandırma ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tecrübeli mühendislerimiz tarafından test edilen cihazlarınız, onarım için gereken parçalar stoklarımızdan temin edilir ve mümkün olduğunda yeniden kullanılabilir parçalar temizlenip yeniden montaj yapılır. Kalibrasyon testlerinden geçen onarımlarımız, yeni bir kalibrasyon sertifikası ile teslim edilerek müşterilerimize kesintisiz hizmet sunulur.


15 yılı aşkın saha tecrübemizle endüstriyel enstrümanlar konusunda uzmanlaşmış, inovatif ve çözüm odaklı bir firma olarak Bursa'da hizmet vermekteyiz. Seviye, akış, sıcaklık, basınç, analitik ölçüm, kalibratörler ve diaphragm seal service alanlarında kapsamlı bilgi birikimimizle, işletmelerinizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayıp, özel çözümler sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyen firmamız, satış öncesi ve sonrası süreçlerde müşterilerimizle yakın iletişim kurarak ihtiyaçlarını doğru analiz etmekte ve en uygun çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, işletmenizdeki ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit etmek için yerinde keşif ve süpervizyon hizmetleri de vermekteyiz.

YERİNDE KEŞİF VE SÜPERVİZYON HİZMETLERİ

Nexis Proses Ölçü ve Kontrol Cihazları

Alaaddinbey Mh. 647. Sk. No:5/C Nilüfer / BURSA

HEMEN ARAYIN 0224 532 01 59

Diyafram servis verdiğimiz bazı markalar; Endress, Rosemount, Siemens, ABB, Vega, Aplisens, Honeywell, Yokogawa