Test ve Kalibrasyon

Nexis Diaphragm Seal Service olarak, endüstri lideri mühendislik hizmetlerimizle diyafram ayırıcı sistemlerinizin bakım, onarım ve yeniden yapılandırma ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz. Cihazlarınız bizimle güvenilir ellerde, tecrübeli mühendislerimiz tarafından değerlendirilir ve test edilir. Test raporuna dayanarak tamir için bir teklif sunulur. Teklif kabul edildiğinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sayesinde, onarım için gereken parçaları stoklarımızdan temin eder ve mümkün olduğunda yeniden kullanılabilir parçaları temizleyip, yeniden montaj yaparız.


Özellikle, diferansiyel / basınç sensörleri ve kapilerli diyafram ayırıcı sistemleri, basınç ölçerleri gibi yaygın olarak onardığımız proses enstrümanları arasındadır. Müşteri taleplerine göre kalibrasyon testlerinden geçen onarımlarımız, yeni bir kalibrasyon sertifikası ile sonuçlanır ve müşterilerimizin iş süreçlerini kesintiye uğratmadan en kısa sürede teslim edilir.


Müşterilerimizin sürekliliği için önemli olan doğru ölçüm sonuçlarına ulaşabilmeleri için aralıklı periyotlarda kontrollerinin yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, diyafram ayırıcı sistemlerinizin bakımı ve onarımı için bizi tercih edebilirsiniz. Siz de Nexis'in sağladığı hizmetlerden yararlanarak, proses enstrümanlarınızın ömrünü uzatın ve doğru sonuçlar alarak işlerinizi güvenle yürütün.